Aktualności 26 stycznia 2021

Tomasz Sikora ruszył ze sprzedażą własnej skarpety sportowej

Od kilku lat Tomasz Sikora może cieszyć się z zasłużonej sportowej emerytury. Były biathlonista zakończył przygodę z zimową dyscypliną w 2012 roku. Rozstanie z zawodowym uprawianiem sportu pozwala 47-latkowi podjąć się wyzwania w zupełnie innych branżach. Srebrny medalista z XX Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie wystartował ze sprzedażą uniwersalnej skarpety sportowej.

W trakcie swojej kariery Tomasz Sikora cieszył się z wielu sukcesów. Największy z nich miał miejsce w 1995 roku, gdy  zdobywał mistrzostwo świata w Anterselva. Właśnie ten triumf zainspirował byłego biathlonistę do wystartowania z projektem. 47-latek ruszył ze sprzedażą własnej skarpety sportowej do narciarstwa biegowego przeznaczonej dla średniozaawansowanych oraz zaawansowanych biegaczy i biathlonistów.

Nawiązanie do sukcesu

Jak na razie pojawił się jeden model skarpety, który nosi nazwę AS95. Limitowana kolekcja zainspirowana jest sukcesem byłego biathlonisty – AS95 powstał w ramach limitowanej kolekcji nawiązującej swoim wzornictwem do największego jak do tej pory sukcesu polskiego biathlonu – złotego medalu mistrzostw świata Tomasza Sikory z włoskiej Anterselvy (Antholz) z 1995 roku. 432 egzemplarze kolekcji AS95 zostaną własnoręcznie podpisane przez Tomasza Sikorę, na pamiątkę jego wszystkich oficjalnych startów w Pucharze Świata.

Cena produktu

W opisie produktu możemy przeczytać, iż wełna merynosa zapewnia ciepło, a kevlarowe nici dbają  o wytrzymałość. Z kolei naturalna bawełna umożliwi regulację termiczną oraz uczucie suchości. Cena jednego opakowania, które zawiera trzy pary skarpet, wynosi 219,90 zł. Kupując dwa zestawy otrzymujemy darmową dostawę, natomiast przy trzech zestawach dochodzi także 10% rabatu od kwoty całego zamówienia.

Jesteście zainteresowani produktem?