Aktualności 9 sierpnia 2020

Widzew Łódź pozyskał 2 nowych sponsorów

Pierwsza drużyna Widzewa Łódź nawiązała współpracę z firmą Kappa, która będzie nowym sponsorem technicznym drużyny. Z kolei głównym sponsorem Akademii Widzewa został Avallon.

Kappa będzie dostarczała sprzęt dla klubu z al. Piłsudskiego przez najbliższe trzy sezony. Włoska marka wyposaży wszystkie drużyny Widzewa, od pierwszego zespołu po grupy młodzieżowe zapewniając im produkty treningowe i lifestylowe. W najbliższym sezonie piłkarze otrzymają dwa nowe modele koszulek. Pierwszy, w stylu retro, ma nawiązywać do 110-letniej historii klubu i zostanie przygotowany na pierwszą część rozgrywek. Drugi model pojawi się w 2021 roku i ma obowiązywać podczas rundy rewanżowej.

Avallon sponsorem głównym młodych adeptów futbolu

W ramach zawartej umowy na sezon 2020/2021 – Avallon (lider rynku wykupów menedżerskich) został sponsorem głównym Akademii Widzewa. Logo firmy pojawi się nie tylko na przodzie koszulek wszystkich drużyn młodzieżowych, ale także w oficjalnych kanałach komunikacji czy przy okazji wydarzeń organizowanych przez klub.

Pragnę podziękować panu Tomaszowi Stamirowskiemu oraz funduszowi Avallon za zaangażowanie w rozwój Akademii Widzewa. Dzięki ich wsparciu możliwe okazało się między innymi sfinalizowanie rozmów z Tomasem Pereirą, który został właśnie koordynatorem metodologii Akademii. Jestem przekonany, że jego zatrudnienie przełoży się na znaczący rozwój naszych struktur. Dzięki takim partnerom jak Avallon możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość i stawiać sobie coraz śmielsze cele i zadania – przyznaje Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.

Cieszę się, że możemy wspomóc Akademię i inwestować w przyszłość tak bliskiego mojemu sercu Widzewa. Ambitne plany wymagają wiele determinacji, ale też coraz większych nakładów. Dlatego Avallon zdecydował się zostać sponsorem widzewskiej Akademii i mieć swój udział w kształtowaniu kolejnych pokoleń piłkarzy, którzy, mamy nadzieję, zasilą kiedyś pierwszy zespół Widzewa i walczyć będą o największe piłkarskie laury – powiedział Tomasz Stamirowski, partner zarządzający w funduszu Avallon.

Fot. widzew.com