Duże straty wielkich F1
Ferrari i McLaren mogą uronić niejedną łzę po bankructwie zespołu Marussia. Otóż ten team był dłużny najbardziej utytułowanym ekipom F1 około 30 milionów euro.

Takie informacje ujawnił „Sunday Telegraph”. Według brytyjskiego dziennika październikowe bankructwo Marussia F1 Team to duży cios dla innych.
Stajnia z Maranello dostarczała jednostki napędowe. Włosi czekali na spłatę około 21 milionów euro. Z kolei McLaren był partnerem technicznym, a dług sięgnął niemalże 10 milionów w europejskiej walucie.
Cóż, w grudniu zlicytowano już niektóre aktywa zespołu. W styczniu pod młotek trafią trzy bolidy z sezonu 2014…
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Muzeum Barcelony znów przyciąga tłumy. Powrót na Camp Nou kluczem do sukcesu
Muzeum Barcelony ponownie przekroczyło symboliczną granicę miliona odwiedzających w skali roku, co stanowi wyraźny sygnał odbudowy po trudnym okresie pandemii i trwającej przebudowy stadionu. W 2025 roku z Barça Immersive Tour skorzystało ponad 1,05 mln osób, co oznacza wzrost o około 35% w porównaniu z rokiem poprzednim.