Z kosmosu na Barbórkę Warszawską
Jubileuszowa bo 50. edycja Rajdu Barbórka będzie miała w grupie kierowców prawdziwą gwiazdę – człowieka, który skoczył ze stratosfery.

Felix Baumgartner wystartuje w tegorocznej edycji Rajdu Barbórka. 1. grudnia pojawi się w naszym kraju, by ścigać się autem Subaru Impreza WRX STi po ulicach Warszawy. Z pewnością ten odważny sportowiec przyciągnie całe rzesze kibiców.
Warto zaznaczyć, że Baumgartner startował już w tym rajdzie w 2005 roku. Spisał się całkiem nieźle i zajął 10. miejsce. Wtedy nie był jednak tak rozpoznawalną postacią jak obecnie.
Austriak odwiedzi nasz kraj na zaproszenie Tomasza Kuchara. Przygotowania do rajdu śledzić można na specjalnym profilu na Facebooku.
Red Bull zarobił na "występie" Baumgartnera miliony. Zobaczymy czy w przypadku organizatorów rajdu będzie to równie opłacalna współpraca.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Świat
NikeSKIMS i Lisa z BLACKPINK: moda, sport i popkultura łączą siły
NikeSKIMS Spring 2026 to jedna z najbardziej intrygujących odsłon współpracy między Nike a marką SKIMS, firmą współzałożoną przez Kim Kardashian, w której centralną rolę odgrywa Lisa z BLACKPINK jako twarz kampanii. Kolekcja, inspirowana baletem i zaprojektowana jako wszechstronny „system ubioru”, łączy estetykę sportową z modą lifestyle’ową.