LOT też się pomaluje
LOT przykładem PKP też pomaluje swoje samoloty na czas Euro 2012. 10 samolotów Polskich Linii Lotniczych zostanie \"zaopatrzonych\" w specjalną piłkę.

Pierwszy z tych samolotów, Embraer 175 o rejestracji SP-LIA, zyskał już malowanie. Teraz ten sam los czeka dziewięć kolejnych – łącznie 8 egzemplarzy Embraera 175 oraz 2 egzemplarze Embraera 195.
Piłka jest stylizowana według nowego motywu graficznego LOT-u, który obowiązuje od początku kwietnia. Na samolotach będzie także umieszczony po obu stronach napis w języku angielskim "Welcome to Poland 2012".
Samoloty polskiego przewoźnika promujące Mistrzostwa Europy w piłce nożnej będą latać w specjalnym malowaniu co najmniej do końca lipca.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Z kraju
Szymon Marciniak zwycięzcą nietypowego plebiscytu. Głosujący docenili jego… urodę
W tym roku głosowanie na najseksowniejszego łysego mężczyznę w Polsce, w którym brało udział 32 kandydatów, wygrał Szymom Marciniak. Plebiscyt cieszył się sporym zainteresowaniem. Dowód? Niemal 2,3 mln oddanych głosów!