Z kraju 18 maja 2022

STS ponownie zrezygnował z sektorówki na mecz Lecha Poznań

Sponsor Lecha Poznań, bukmacher STS, zrezygnował ze swojej sektorówki na ostatni mecz sezonu przeciwko Zagłębiu Lubin. Tym samym spotkanie mistrzów Polski z Miedziowymi oraz ceremonię wręczenia trofeum zobaczy więcej kibiców.

Mecz z Zagłębiem bez sektorówki STS

To już drugi taki przypadek w tym sezonie kiedy STS zrezygnuje ze swojej sektorówki na mecz Lecha Poznań. Pierwszy raz taki przypadek miał miejsce przy okazji spotkania przeciwko Jagiellonii Białystok, kiedy obchodzono stulecie klubu z ulicy Bułgarskiej.

Pula biletów, którą tym samym zwolnił STS została przeznaczona do sprzedaży. Kibice Lecha bardzo szybko z niej skorzystali i już na kilka dni przed spotkaniem wszystkie wejściówki został wyprzedane. Początek konfrontacji z Zagłębiem w sobotę o godzinie 17:30, a po niej zaplanowano ceremonię wręczenia trofeum zespołowi Macieja Skorży.

Lech pewny mistrzostwa Polski

Przypomnijmy, że losy mistrzostwa Polski rozstrzygnęły się już w ubiegł weekend. Lech Poznań pokonał Wartę Poznań 2:1, natomiast Raków Częstochowa uległ Zagłębiu Lubin. Tym samym na kolejkę przed końcem rozgrywek Kolejorz ma nad ekipą Marka Papszuna pięć punktów przewagi. Jeżeli w sobotę pokona Miedziowych, to zakończy sezon z dorobkiem aż 74 punktów.