Z kraju 12 maja 2022

PLS zorganizuje Galę 20-lecia Polskiej Siatkówki

Polska Liga Siatkówki ogłosiła, że 30 maja zorganizuje specjalną galę na swoje 20-lecie. Jednocześnie, podczas uroczystości wręczone zostaną nagrody dla zawodniczek i zawodników Plus Ligi oraz Tauron Ligi za sezon 2021/22.

– Gala 20-lecia PLS odbędzie się w poniedziałek 30 maja, w warszawskim Double Tree Hilton Hotel, początek o godzinie 20. Kilkuset gości będzie miało okazję wrócić do przeszłości, gdy w 2000 roku zakładano PLS, poznać najważniejszych partnerów biznesowych oraz sportowców wspomnianego okresu. Później ogłoszone zostaną wyniki wyborów najlepszej siatkarki oraz siatkarzy ligowego sezonu 2021/2022 – czytamy na oficjalnej stronie Polskiej Ligi Siatkówki.

Odnosząc się do rozgrywek Tauron Ligi oraz Plus Ligi nowością będzie wręczenie specjalnych nagród dla najlepszej siatkarski i siatkarza ligowych sezonów.

CZYTAJ TAKŻE: Kamil Składowski: “PlusLiga ma potencjał, by stać się produktem wychodzącym poza Polskę”

– Pragniemy, by gala najlepszej ligowej siatkówki na stałe wkomponowała się w tradycję naszego środowiska i każdego roku była okazją do zgromadzenia najlepszych z najlepszych. To także doskonała okazja do wyróżnienia naszych partnerów biznesowych, bez których rozwój rozgrywek nie byłby możliwy – przyznał w oficjalniej wypowiedzi Artur Popko, prezes PLS.

Transmisję z gali przeprowadzi telewizja Polsat.