Aktualności 2 września 2021

Betard nadal sponsorem tytularnym Sparty Wrocław

W 2010 roku żużlowa Sparta Wrocław ogłosiła Betard jako sponsora tytularnego. Od tamtej pory nazwa klubu jest poszerzona o nazwę firmy. Jak się okazuje wrocławski klub właśnie przedłużył umowę, która będzie obowiązywała do końca 2024 roku!

Mocny partner w budownictwie i biznesie, ale także mocny partner w sporcie. Razem z firmą Betard przeżywaliśmy zarówno walkę o utrzymanie w żużlowej Ekstralidze jak i radość z medali drużynowych mistrzostw Polski. To także Sponsor Tytularny wrocławskich rund Speedway Grand Prix i mecenas najbardziej utalentowanych żużlowców – czytam na oficjalnej stronie klubu z Dolnego Śląska.

Od 2010 roku oficjalna nazwa klubu to Betard Sparta Wrocław i co ciekawe to kolejna długa współpraca w tym miejscu. Wcześniej przez kilkanaście lat kibice na Olimpijskim oglądali zmagania Atlasu Wrocław, który święcił największe sukcesy. Mowa choćby o ostatnim tytule mistrza Polski zdobytym w 2006 roku.

W tym sezonie wrocławianie celują w powtórkę sukcesu sprzed piętnastu lat. Mocny skład zbudowany na sezon 2021 ma dać upragnione złoto. Drużyna Dariusza Śledzia wygrała fazę zasadniczą z przewagą sześciu punktów nad drugim Motorem Lublin. Teraz przez nimi półfinałowy dwumecz z panującym mistrzem – Unią Leszno. Pierwsze spotkanie na wyjeździe, już w najbliższą niedzielę 5 września.