Aktualności 13 maja 2021

Wisła Płock znów podbija internet! Piłkarz w roli bohatera GTA

Wisła Płock zaprezentowała kolejną oryginalną akcję marketingową. Po nietypowym ogłoszeniu kontraktu Jakuba Rzeźniczaka, klub wpadł na nietypową prezentację Piotra Tomasika.

“Studio filmowe” Wisły Płock

Niedawno cała piłkarska Polska mówiła o nagraniu z udziałem Jakuba Rzeźniczaka. Wisła Płock poinformowała o nowym kontrakcie piłkarza, tworząc z jego udziałem nagranie stylizowane na serię filmów o Jamesie Bondzie. Samego piłkarza przedstawiono w nim jako “Agenta 025”.

Piotr Tomasik jako bohater gry GTA

O najnowszej akcji marketingowej klubu z Płocka również zrobiło się głośno. Tym razem w roli głównej wystąpił Piotr Tomasik, który przedłużył kontrakt do końca przyszłego sezonu. Piłkarz wcielił się w rolę C.J.-a Johnsona, czyli głównego bohatera gry GTA: San Andreas.

Nagranie spotkało się z pozytywnym odbiorem wśród kibiców, a także dziennikarzy z całego kraju. – Zna-ko-mi-te! Wisła Płock i ekipa Michała Łady umie w nowe kontrakty. Podobny sztos był przy nowej umowie Jakuba Rzeźniczaka! Super gra aktorska Piotrka Tomasika! Chyba fan serii GTA. Kulisy powstania to będzie dobre kino. Ciekawe, co jest szykowane na ogłoszenie umowy trenera? – napisał na Twitterze dziennikarz “Przeglądu Sportowego” Maciej Wąsowski.