Aktualności 4 maja 2021

Piotr Żyła wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego

Piotr Żyła będzie gościem najbliższego odcinka talk-show TVN-u Kuba Wojewódzki Show. - Będziemy rozmawiać między innymi o życiu - napisał skoczek narciarski na swoim profilu na Instagramie.

Piotr Żyła ma za sobą udany sezon

Miniony sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich okazał się bardzo udany dla skoczka urodzonego w Cieszynie. Piotr Żyła znalazł się na siódmej pozycji w końcowej klasyfikacji, pięciokrotnie zajmując miejsca na podium w pojedynczych konkursach. Największym jego sukcesem ostatniego sezonu był jednak złoty medal MŚ w narciarstwie klasycznym w Oberstdorfie. Dla 34-letniego skoczka było to pierwsze takie osiągnięcie w karierze.

Mistrz świata gościem gwiazdora TVN-u

Nie da się ukryć, że Piotr Żyła cieszy się dużą popularnością ze względu na wypowiedzi, a także posty w mediach społecznościowych. Na Instagramie skoczek jest obserwowany przez 394 tysiące followersów, natomiast na Facebooku śledzi go ponad milion użytkowników.

Dowodem na popularność 34-latka są zaproszenia do różnych formatów telewizyjnych. W najbliższy wtorek Piotr Żyła będzie gościem programu “Kuba Wojewódzki Show” na antenie TVN-u.

Piotr Żyła Wojewódzki

Będziemy rozmawiać między innymi o życiu (…) Tate oszukasz, przyjaciela oszukasz, mame oszukasz, ale życia nie oszukasz – napisał skoczek na swoim profilu na Instagramie (pisownia oryginalna).