Aktualności 13 kwietnia 2021

Grzegorz Krychowiak zaprezentował najnowszą kolekcję koszul Balamonte

Grzegorz Krychowiak zaprezentował kolekcję koszul. Nowa seria jest już dostępna w salonach mody włoskiej Balamonte, należących do piłkarza.

Piłkarz w świecie mody

Grzegorz Krychowiak od lat nie ukrywa zainteresowania światem mody. Reprezentant Polski wiele razy dał się poznać jako koneser drogich garniturów. Zresztą o pewnego czasu sam jest właścicielem marki modowej Balamonte, która specjalizuje się w szyciu garniturów na miarę. Co więcej, piłkarz sam jest projektantem linii ubrań własnej marki. Aktualnie do firmy należą dwa butiki – w Warszawie i Poznaniu.

Nowa kolekcja od Krychowiaka

Piłkarz Lokomotiwu Moskwa w mediach społecznościowych zaprezentował nowy model zaprojektowanej przez niego samego linii koszul. Grzegorz Krychowiak poinformował w swoich mediach społecznościowych, że produkty są już dostępne w usłudze #SzycieNaMiarę Balamonte.

Grzegorz Krychowiak

Klasyczny „bengal stripe” jest dość szeroki, ale są też wersje z węższym raportem. Najczęściej możemy spotkać koszule białe z paskiem w kolorze granatowym, czerwonym i błękitnym. Kontrast pomiędzy paskiem i tkaniną sprawia, że koszule ozdobione tym deseniem pomagają stworzyć nietuzinkowe stylizacje. Bengalskie prążki pomagają także wyszczuplić optycznie sylwetkę. To idealne rozwiązanie dla wielbicielek i wielbicieli biurowej elegancji, gdyż paski z powodzeniem zastąpią koszule gładkie – można przeczytać na profilu Balamonte na Facebooku.

Pozytywne opinie internautów

Nowa kolekcja Grzegorza Krychowiaka spotkała się głównie z pozytywnymi opiniami. – Ojejku, szanuję za połączenie kratki, pasków i kropeczek, bardzo nietuzinkowe połączenie, ale mimo wszystko wygląda dobrze, na przekór przekonaniom – napisała jedna z komentujących. W komentarzach nie zabrakło oczywiście przytyków ze strony piłkarskich fanów, aczkolwiek stanowią one mniejszość.