Aktualności 12 kwietnia 2021

Chrobry Głogów nawiązał współpracę z Grupą Gezet Hyundai

Chrobry Głogów nawiązał nową współpracę biznesową. Nowym sponsorem pierwszoligowego klubu piłkarskiego będzie Grupa Gezet Hyundai.

Sportowe postępy piłkarzy Chrobrego

Chrobry Głogów to obecnie czwarty najlepszy zespół piłkarski na Dolnym Śląsku. Drużyna, którą trenuje Ivan Djurdjević, obecnie zajmuje 13. miejsce w 1. Lidze. Szczególnie udany dla Chrobrego był poprzedni sezon – głogowianie zakończyli rozgrywki na siódmym miejscu, tracąc zaledwie punkt do udziału w barażach o awans do ekstraklasy. Tym samym piłkarze tego zespołu udowodnili, że są w stanie nawiązać do ligowej czołówki przy odpowiedniej formie i układzie innych boiskowych wydarzeń.

Nowa współpraca klubu 1. Ligi

Klub właśnie poinformował, że nawiązał nową współpracę biznesową. Sponsorem Chrobrego będzie Grupa Gezet – największy autoryzowany dealer samochodowy w województwie lubuskim i jeden z największych w Polsce. W ofercie firmy znajdują się modele nowych i używanych samochodów marek Alfa Romeo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Mitsubishi oraz Suzuki, a także motocykle i skutery marki Honda. Na mocy tej współpracy, głogowski klub ma wyeksponować samochody Hyundai.

Mamy tradycję współpracy z różnymi klubami sportowymi. Zawsze staramy się oszacować i ocenić potrzeby kluby, chcąc dopasować odpowiednie produkty, aby współpraca mogła układać się bardzo harmonijnie. Nie chodzi tyle o sposób reklamy na stadionie, co rozpoznawalność marki Chrobrego jako lokalnego klubu sportowego. Chrobry jest mocno rozpoznawalny w Głogowie, w regionie Zagłębia Miedziowego, i nie tylko. Dlatego cieszymy się ze sformalizowania tej współpracy – przyznał w komunikacie prasowym Piotr Kaźmierczak, Marketing Manager Grupy Gezet.

Chrobry zapewnia kolejne działania biznesowe

Chrobry Głogów w ostatnim czasie prężnie działa na płaszczyźnie biznesowej. Osoby związane z klubem zapewniają dalszy rozwój w tej kwestii i realizację kolejnych działań.

Ostatni okres pozyskiwania sponsorów jest najlepszy dla klubu, rozpoczęliśmy współpracę z ok. dziesięcioma kolejnymi, od najmniejszych po większych, jakim jest marka Hyundai od Grupy Gezet. Mimo pandemii firmy są skłonne do wsparcia klubu i wspólnych działań biznesowych. Cieszymy się, że to zrealizowaliśmy. Nadal prowadzimy kilka rozmów, na których finalizację wspólnie z przedsiębiorcami ze względu na obecne częściowe zamknięcie gospodarki daliśmy sobie czas – powiedział w komunikacie Dyrektor Chrobrego Głogów Zbigniew Prejs.

Fot. materiały prasowe Chrobry Głogów