Aktualności 1 kwietnia 2021

Korona Kielce składa życzenia i przesyła… Majonez Kielecki

Korona Kielce przez zbliżającymi się świętami wielkanocnymi pamięta o rywalach. Z tej okazji klub przy współpracy ze WSP “Społem” w Kielcach przygotował świąteczne wyprawki.

Majonez symbolem Kielc

Gdyby wybrać produkt spożywczy, który najbardziej się kojarzy z Kielcami, jest to bez wątpienia tamtejszy majonez. A nie da się ukryć, że największe zapotrzebowanie w Polsce na Majonez Kielecki jest właśnie w okolicach Wielkanocy. W końcu jajka z majonezem to potrawa, której tego dnia nie może zabraknąć na stołach wielu Polaków.

Życzenia i świąteczne wyprawki od Korony

Dlatego też Korona Kielce przy współpracy z WSP “Społem” w Kielcach, który jest producentem popularnego majonezu, ruszyła z wielkanocną inicjatywą. Klub przesłał świąteczne wyprawki innym polskim zespołom. Znalazł się w nich oczywiście Majonez Kielecki, ale także inne dodatki do posiłków kieleckiego producenta.

Korona Kielce Izabela Kruk

Korona Kielce Zagłębie Lubin

Poza tym, do artykułów spożywczych Korona Kielce dołączyła okolicznościowy list z życzeniami.

Spokoju w Wielki Piątek, zdrowia nie tylko w Wielką Sobotę, ciepłej i rodzinnej atmosfery w Niedzielę Wielkanocną, radości po meczu w Wielki Poniedziałek. Wesołych Świąt Wielkiej Nocy życzy Korona Kielce – takie życzenia od Korony powędrowały do Zagłębia Lubin.

Fot. Zagłębie Lubin