Aktualności 25 marca 2021

Jakub Rzeźniczak wcielił się w rolę Jamesa Bonda

Jakub Rzeźniczak mógł spróbować swoich sił w aktorskim wcieleniu. Wisła Płock w taki sposób postanowiła poinformować o podpisaniu nowego kontraktu przez piłkarza.

Piłkarz ze sportowym i marketingowym potencjałem

Jakub Rzeźniczak to jedna z kluczowych postaci Wisły Płock – zarówno pod względem sportowym, jak i medialnym. Piłkarz, o ile nie zmaga się z problemami zdrowotnymi, regularnie występuje w pierwszym składzie. Z kolei patrząc z innej strony, jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. 34-latek jest obserwowany przez blisko 120 tysięcy użytkowników Instagrama. Poza tym jest ambasadorem marki Puma oraz salonu Auto Forum marki Mercedes-Benz w Płocku.

“Agent 025”

Wisła Płock postanowiła wykorzystać marketingowy i… aktorski potencjał piłkarza. Jakub Rzeźniczak wystąpił w dwuminutowym filmie, w którym wcielił się w rolę Jamesa Bonda. Pod nieco zmienioną nazwą – “Agent 025”, nawiązując do numeru na koszulce piłkarza.

Jakub Rzeźniczak 2

W ten sposób klub zakomunikował, że Jakub Rzeźniczak przedłużył kontrakt z klubem do końca przyszłego sezonu.

Nowa umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku. Na jej podstawie zawodnik “025” ma godnie reprezentować klub na boisku oraz w mediach społecznościowych – poinformowała Wisła Płock w oficjalnym komunikacie.

Fot. Wisła Płock