Z kraju 5 stycznia 2021

Apator Toruń przedłużył umowę ze sponsorem tytularnym

autor: Miłosz Marek
eWinner Apator Toruń - tak brzmieć będzie nazwa beniaminka PGE Ekstraligi. Klub z grodu Kopernika będzie kontynuował współpracę z bukmacherem, który aktywnie angażuje się w sponsoring żużla.

W ramach kolejnej, rocznej umowy, eWinner został ponownie tytularnym sponsorem toruńskiego klubu. Umowa obejmuje szeroki zakres brandingu na Motoarenie, prezentację logotypu na kombinezonie oraz motocyklu, a także szereg działań w mediach elektronicznych i około stadionowych.

– Liczymy, że w 2021 roku będziemy bardziej aktywni oraz bardziej widzialni jeśli chodzi o przestrzeń około stadionową. Chcemy podejść bliżej naszych kibiców i pokazać im nieco więcej jeśli chodzi o kwestie związane z samym sportem żużlowym. Chcemy pokazać jeszcze szersze możliwości rozrywki związane i z zakładami bukmacherskimi i z czasem spędzonym wokoło stadionu – kontynuuje Dariusz Rompa, manager Sponsoringu eWinner Sp. z o.o.

– Jest nam niezmiernie miło, że w nadchodzącym sezonie ponownie wystartujemy pod nazwą eWinner Apator Toruń. Wsparcie naszego tytularnego sponsora było nieocenione w ciężkim 2020 roku. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że firma eWinner sp. z o.o. postanowiła wspomóc nas w pierwszym po powrocie do PGE Ekstraligi sezonie. Przed nami ogrom pracy, ale jestem przekonana, że czeka nas dobry okres i Toruń pokaże swoją siłę w najwyższej klasie rozgrywkowej – zakończyła prezes toruńskiego Klubu, Ilona Termińska.

źródło: speedway.torun.pl
foto: motoarena.torun.pl