Z kraju 2 stycznia 2021

Nowy sponsor techniczny Związku Piłki Ręcznej w Polsce

autor: Miłosz Marek
Zmiany w ZPRP. Związek kończy współpracę z dotychczasowym partnerem technicznym - firmą 4F. Zastąpi ją hiszpańska Joma, w której strojach męska reprezentacja zagra w zbliżających się mistrzostwach świata w Egipcie.

W ramach umowy Joma przygotuje dla ZPRP stroje meczowe dla wszystkich drużyn narodowych kobiet i mężczyzn od seniorek i seniorów po juniorów i juniorki młodsze.

W komunikacie zamieszczonym na oficjalnej stronie związku zapowiedziano premierę nowych strojów już niebawem. Kadra już w najbliższym tygodniu zagra mecze eliminacyjne do ME 2021 w strojach nowego sponsora. Czy Joma przedstawi specjalną ofertę kibicom szczypiorniaka w Polsce w najbliższym czasie? O tym przekonamy się wkrótce.

– To nowy rozdział w historii ZPRP i naszych reprezentacji. Firma Joma Sport współpracuje z wieloma klubami oraz reprezentacjami w piłce ręcznej na całym świecie. Liczę na owocną współpracę oraz wspólne sukcesy w najbliższych latach – zaznacza Andrzej Kraśnicki, prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

– Współpraca ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce jest dla nas bardzo inspirująca – mówi Alberto Lopez, dyrektor generalny Joma Sport. – W krótkim czasie nawiązaliśmy bardzo dobre relacje partnerskie i jestem przekonany, że razem będziemy jeszcze silniejsi. Joma mocno stawia na jakość i interesujące projekty. Teraz będziemy w pełni skoncentrowani na zapewnieniu najwyższych standardów obsługi polskim zawodnikom oraz Związkowi Piłki Ręcznej w Polsce jako jednemu z naszych kluczowych partnerów w Europie – twierdzi Lopez.

źródło: zprp.pl