Z kraju 2 stycznia 2021

Robert Lewandowski w drużynie 4F

autor: Miłosz Marek
Potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia. Robert Lewandowski będzie ambasadorem marki 4F. Piłkarz oraz firma ogłosiły to na swoich profilach w mediach społecznościowych. Według informacji Mateusza Borka, umowa nie obowiązuje butów. Tam też szykuje się ważna zmiana.

Robert Lewandowski wysłał pierwsze sygnały, że może połączyć swoje siły z znaną w Polsce marką. W Nowy Rok opublikował swój pierwszy post w mediach społecznościowych ubrany w ciuchy marki 4F, co błyskawicznie wychwycili internauci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Na potwierdzenie tej informacji nie trzeba było długo czekać. W sobotę, drugiego stycznia marka oraz piłkarz oficjalnie ogłosili rozpoczęcie współpracy.

Według informacji Mateusza Borka, to nie ostatni duży kontrakt najlepszego piłkarza świata w 2020 roku. Dziennikarz przekazał, że umowa Lewandowskiego z 4F nie będzie obejmowała butów. Dlatego piłkarz będzie mógł występować w korkach firmy Puma, o czym mówi się od dłuższego czasu.

Lewandowski przez wiele lat występował i był związany kontraktem z firmą Nike. Ambasadorką 4F jest już jego żona, Anna, która również najpierw reklamowała produkty amerykańskiego producenta.