Z kraju 17 grudnia 2020

Robert Lewandowski ambasadorem 65-lecia Totalizatora Sportowego

autor: Miłosz Marek
Już niedługo 65. rocznica rozpoczęcia działalności przez Totalizator Sportowy. Wyjątkową rocznicę firma aktywnie wspierająca polski sport będzie świętować z nowym ambasadorem - Robertem Lewandowskim.

– Spełnianie pozornie nieosiągalnych i wielkich marzeń oraz zdobywanie  najbardziej prestiżowych nagród w historii światowej piłki nożnej – to wszystko składa się na wielkie chwile Roberta Lewandowskiego, którego z dumą witam jako Ambasadora Jubileuszu 65-lecia Totalizatora Sportowego. Jest on najlepszym przykładem na to, że dzięki talentowi, ciężkiej pracy, systematyczności i wierze we własne możliwości, można osiągnąć upragnione cele. To prawdziwa kumulacja mistrzowskich cech – twierdzi Olgierd Cieślik, prezes zarządu Totalizatora Sportowego.

– Bardzo doceniam wsparcie, jakiego Totalizator Sportowy udziela polskim sportowcom. Od lat pomoc ta umożliwia im spełnianie marzeń. W tym roku dzięki ciężkiej pracy spełniło się moje wielkie marzenie – wzniosłem puchar Ligi Mistrzów. To była jedna z najważniejszych chwil w moim życiu. Zawsze będę powtarzał: nigdy nie przestawajcie marzyć. Cieszę się, że dzisiaj mogę świętować 65-lecie Totalizatora Sportowego razem z wami – mówi sam Robert Lewandowski.

źródło: informacja prasowa