Z kraju 3 grudnia 2020

“Przegląd Sportowy” wprowadza płatne treści

autor: Miłosz Marek
3 grudnia w serwisie PrzegladSportowy.pl po raz pierwszy pojawiły się artykuły dostępne wyłącznie dla subskrybentów płatnej usługi. Jej koszt w pierwszym miesiącu to 9,90 zł, a w kolejnych 19,90.

Co otrzymają osoby, które zdecydują się zapłacić? Wydawca pisze, że zyskają dostęp do ekskluzywnych materiałów, znajdą w ofercie przegladsportowy.pl, dostęp do treści drukowanego wydania dziennika Przegląd Sportowy, dodatków gazety takich jak: Ligowy Weekend, Magazyn Lig Zagranicznych, Przegląd Sportowy Historia, a także felietonów, artykułów oraz reportaży.

– Treści sportowe w istotny sposób dopełniają pakiet subskrypcji wprowadzanych przez nas w ostatnim roku. Obecnie mamy kompleksową ofertę tematyczną, pokrywającą kluczowe dziedziny  zainteresowań naszych odbiorców, począwszy od biznesu i technologii, przez motoryzację, politykę i wydarzenia, a kończąc na sporcie. Abonenci doceniają nasze dotychczasowe propozycje subskrypcyjne, jestem przekonany że oferta sportowa również zostanie pozytywnie odebrana  – mówi Tomasz Gaweł, dyrektor zarządzający płatnych treści Ringier Axel Springer Polska.

Usługa wystartowała 3 grudnia. Miesięczny koszt to 19,90 zł. Pierwszy miesiąc dostępny jest w cenie promocyjnej: 9,90 zł.

Taki widok na stronie “PS” od 3 grudnia będzie codziennością: