Z kraju 2 grudnia 2020

Wilfredo Leon z własną kolekcją ubrań w 4F

autor: Miłosz Marek
Wilfredo Leon, siatkarz reprezentacji Polski oraz włoskiego Sir Safety Perugia będzie miał swoją kolekcję ubrań. Marka 4F, której jest ambasadorem przedstawiła pierwsze efekty współpracy oraz produkty z marki "WL9 x 4F".

– Razem z 4F chcemy przekonać każdego, że najlepszym sposobem na sport jest trening według swojego własnego rytmu. Tak samo jest ze stylem! To ważne, by być sobą 24/7 – nie tylko na boisku. Dlatego po rekomendowanej przeze mnie kolekcji treningowej przyszedł czas na codzienny sportstyle. W jednej drużynie z 4F stworzyliśmy najnowsze bluzy, spodnie czy koszulki. Pozwolą one mężczyznom czuć się świetnie ubranymi podczas obowiązków, pracy lub odpoczynku – i to bez większego wysiłku. Właśnie takie ubrania lubię i noszę każdego dnia – przekonuje Wilfredo Leon, ambasador 4F.

 

Główny motyw kolekcji – nowy monogram “WL9” – łączy inicjały zawodnika z jego numerem w klubie Sir Safety Perugia. Typograficzne nadruki i grafiki piłki siatkowej umieszczono na bogatej gamie klasycznych T-shirtów.

W ofercie są także praktyczne longsleevy, różnorodne fasony bluz na chłodne miesiące oraz seria dresowych spodni, z których każdy mężczyzna wybierze idealne dla siebie. To garderoba doskonała podczas regeneracji między treningami, podróży, relaksu i na home office.

– 4F od lat tworzy odzież dla zawodowych sportowców. Nasze produkty wspierają zawodników nie tylko podczas wydarzeń sportowych, ale przede wszystkim w codziennych treningach. Markę 4F i Wilfredo Leona łączy pasja do sportu i ciągła chęć doskonalenia swoich umiejętności. Wierzę, że nasza kolekcja pozwoli wszystkim miłośnikom aktywności fizycznej trenować na najwyższym poziomie, a tych którzy jeszcze się wahają przekona do rozpoczęcia przygody ze sportem – mówi Igor Klaja, Prezes Zarządu OTCF S.A.

Premiera kolekcji nastąpiła 2 grudnia.