Z kraju 13 listopada 2020

Michał Karbownik polskim ambasadorem gry FIFA21

autor: Miłosz Marek
Firma EA Sports poinformowała, że znalazła nowego polskiego ambasadora popularnej gry z serii FIFA. W nowej odsłonie promował ją będzie Michał Karbownik, piłkarz Brighton&Hove Albion wypożyczony do Legii Warszawa.

Michał Karbownik to zadeklarowany fan gier z serii FIFA, a swój wolny czas często spędza, próbując sił na wirtualnych boiskach. EA SPORTS FIFA pragnie pogłębiać miłość do sportu i jest zadowolone, że w tym celu pomagają utalentowani zawodnicy. Jako ambasador Michał będzie nadal pokazywał swoją ciężką pracę pasję do piłki nożnej na swoich kanałach w mediach społecznościowych w imieniu gry FIFA 21.

Karbownik to jedna z największych nadziei polskiego futbolu. W ostatnich dniach okna transferowego został sprzedany z Legii Warszawa do Brighton za 5,5 mln euro oraz ponownie wypożyczony do zespołu mistrzów Polski. Został wybrany przez UEFA do najlepszej setki piłkarzy młodego pokolenia.

Gra FIFA 21 miała swoją premierę 5 października. Fani konsol nowej generacji (PS5 oraz Xbox Series X|S) na wersję dostosowaną do nowych urządzeń poczekają do 4 grudnia. Jeśli wcześniej zakupią wersję na poprzednie modele konsol, wówczas otrzymają bezpłatne wersje na nowe konsole.