Z kraju 7 listopada 2020

Lech Poznań rozda rogale za wspólnie spalone kalorie

autor: Miłosz Marek
Lech Poznań kontynuuje swoją listopadową tradycję. Także w tym roku zaprosi kibiców na wspólny trening, który wynagrodzi lokalnym przysmakiem. Wszystko podczas zbliżającego się święta niepodległości.

Święto niepodległości w Poznaniu to wyjątkowy dzień. Tego dnia w stolicy Wielkopolski obchodzi się również imieniny ul. św. Marcin. Do tej pory organizowano specjalny obchody, ale w tym roku zabraknie ich ze względu na sytuację pandemiczną.

Nie zabraknie za to przysmaku, jakim są wypiekane specjalnie z myślą o tym dniu rogale świętomarcińskie.

Lech Poznań co roku wychodzi z inicjatywą organizacji wspólnego spalania kalorii razem z mieszkańcami miasta. Nie inaczej będzie w tym roku, jednak wszystko odbędzie się w nietypowej atmosferze. Trener Karol Kikut spotka się z fanami Kolejorza wirtualnie.

– Trzeba przyznać, że przed uczestnikami naprawdę ciężkie zadanie, bo zajęcia będą intensywne i będzie trzeba je wykonać w swoich czterech ścianach. A jest to niezwykle ważne, by pamiętać o zdrowym ruchu, bo dzięki temu możemy bez wyrzutów sumienia delektować się później naszymi rogalami świętomarcińskimi – mówi Szymon Goc z działu marketingu wizerunkowego Lecha Poznań.

A rogalem będzie można delektować się dzięki darmowemu voucherowi, który klub przekaże trenującym. Słodki poznański wypiek będzie można otrzymać w Cukierni Koperski, która od wielu lat współpracuje z Lechem.

fot. lechpoznan.pl