Z kraju 12 października 2020

Liga portugalska na antenach Eleven Sports

autor: Miłosz Marek
Eleven Sports dodaje do swojej oferty kolejną ligę piłkarską. Stacja przez najbliższe trzy sezony będzie transmitować starcia Liga NOS. Portugalska ekstraklasa na antenach Eleven zadebiutuje hitem Sporting - FC Porto w najbliższy weekend.

Stacja Eleven Sports poinformowała w komunikacie, że nabyła wyłączne prawa do pokazywania portugalskiej Liga NOS przez najbliższe trzy sezony. Pierwsza transmisja najważniejszych rozgrywek w portugalskiej piłce nożnej już w najbliższą sobotę.

Wówczas stacja pokaże starcie Sporting – FC Porto, natomiast w poniedziałek widzowie będą mogli śledzić zmagania Rio Ave oraz Benfiki.

– Liga portugalska to doskonałe rozszerzenie naszej piłkarskiej oferty – mówi Patryk Mirosławski, COO Eleven Sports w Polsce. – Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom polskich kibiców, którzy z pewnością będą chcieli obejrzeć między innymi ligowe mecze klubu SL Benfica, rywala Lecha Poznań w nadchodzącej edycji Ligi Europy. Już od następnego weekendu zapraszamy do Eleven Sports na relacje z rozgrywek, w których rywalizują tak uznane marki jak Porto, Sporting, Braga czy wspomniana Benfica – dodaje.