Z kraju 29 września 2020

“Twoje nowe biuro”. Raków Częstochowa zaprasza do współpracy

autor: Miłosz Marek

Raków Częstochowa postarał się, aby efektownie przyciągnąć uwagę kibiców. Razem z filmem i hasłem “Raków zmieni Twoje życie” klub postanowił zamieścić ogłoszenia o pracę. 

Można mieć pretensje do drużyn PKO Ekstraklasy za to, jak przygotowują i dystrybuują treści w swoich mediach społecznościowych oraz dbają o ciekawe i zróżnicowane materiały na klubowych stronach. Dlatego chcemy wyróżnić częstochowski klub za przyciągnięcie uwagi do… ogłoszeń o pracę.

Mowa o wideo zatytułowanym “Raków zmieni Twoje życie”. Najpierw opublikowano film w mediach społecznościowych, a szczegóły ujawniono o 19:21 (rok założenia klubu to 1921). Tak zapowiedziano dwie oferty pracy w klubie.

Raków szuka kierownika pierwszej drużyny oraz asystenta trenera. Ścisłe wymagania opisuje na swojej witrynie internetowej. Częstochowianie otwierają się na osoby, którym zespół jest wyjątkowo bliski. O ile w przypadku kandydata na pomocnika Marka Papszuna wymaga się doświadczenia w zawodzie, tak kierownik nie musiał pracować wcześniej w klubie sportowym.