Z kraju 22 września 2020

BETFAN z nietypową ofertą dla Vukovicia

autor: Miłosz Marek

Aleksandar Vuković to pierwszy zwolniony trener w nowym sezonie PKO Ekstraklasy. Firma bukmacherska BETFAN wyszła z nietypową inicjatywą. “Nagrodzi” byłego trenera Legii Warszawa kwotą 50 tys. złotych, jeśli tylko zgodzi się na pewne warunki.

Extra pensja

Oferta bukmachera nie jest niespodzianką. Firma ogłosiła ją jeszcze przed startem rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy. – Proponujemy “Extra Pensję” w wysokości 50 000 zł brutto temu szkoleniowcowi, który w sezonie 2020/21 będzie miał najkrótszy staż w lidze. Mogą się z Tobą pożegnać sami albo najzwyczajniej w świecie możesz wybrać naszą ofertę, jeśli będziesz chciał zgarnąć pewniaczka. Na pewno chciałbyś poczuć zapach darmowego siana o poranku! – pisał w swoim komunikacie BETFAN.

Czytając zasady akcji dowiadujemy się, że pensja zostanie przyznana, jeśli szkoleniowiec zobowiąże się do świadczeń na rzecz firmy. Mowa o udzieleniu zgody na korzystanie z wizeruku, wzięcie udział w sesji zdjęciowej oraz innych czynnościach ustalonych przez słowa w umowie.

Czy “Vuko” się zgodzi?

Dość niespodziewanie jako pierwszy z funkcją szkoleniowca pożegnał się trener mistrzów Polski, Aleksandar Vuković. Prezes BETFAN, Piotr Sienkiewicz, napisał do niego list. – Jestem przekonany, że wspólnie moglibyśmy zrealizować wielki projekt, który byłby dla Pana niepowtarzalną okazją sprawdzenia się w zupełnie nowej roli – czytamy.

Pozostaje tylko pytanie, czy Serb zgodzi się na warunki akcji.