Z kraju 11 września 2020

Anna Lewandowska zaprojektowała kolekcję dla 4F

autor: Miłosz Marek

Anna Lewandowska, ulubiona trenerka milionów Polek oraz wielokrotna mistrzyni Europy i kraju w karate, sezon jesień-zima 2020 rozpoczyna w nowej roli. W ramach kontynuacji kampanii „Welcome to the club” do sprzedaży trafi wyjątkowa kolekcja na trening zaprojektowana przez Ambasadorkę 4F.

Dyrektor Lewandowska

– Właśnie rozpoczynam nowy etap mojej współpracy z 4F jako dyrektor kreatywna kolekcji. Mam nadzieję, że dzięki naszej wspólnej pracy ta wyjątkowa kolekcja stanie się przyjemną motywacją do rozpoczęcia przygody ze sportem dla wielu kobiet, odkryciem wewnętrznej pasji i siły. Moim celem jest dzielić się nimi z innymi kobietami, żeby codziennie stawały się inspiracją i oparciem dla siebie nawzajem! – opowiada Anna Lewandowska.

Kampania „Welcome to the club” niezmiennie zaprasza do świata marki 4F i Anny Lewandowskiej, zachęcając kobiety ze wszystkich stron Polski, żeby podjęły wyzwanie i dołączyły do drużyny. W kolekcji treningowej każda z nich znajdzie coś dla siebie. To idealny wybór dla wszystkich osób, które chcą uprawiać aktywność fizyczną – niezależnie od tego czy dopiero zaczynają, czy ćwiczą już na profesjonalnym poziomie.

W wersji glamour

Świat mody oraz sportu od dawna się przenika, a projektanci z każdej branży czerpią od siebie inspirację. Kolekcja treningowa autorstwa Anny Lewandowskiej doskonale wpisuje się w ten trend. Wśród propozycji od 4F odnajdziemy nowoczesne wzorniczo stroje sportowe w wersji glamour.

W kolekcji Anny Lewandowskiej została wykorzystana technologia 4F Dry, dzięki której materiał szybko absorbuje wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz, zwiększając tym samym uczucie komfortu podczas aktywności fizycznej. Kolekcja doskonale odpowiada na potrzebę wygody, ale też podkreślenia kobiecej, wysportowanej sylwetki. Linia jest przeznaczona dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Pełna kolekcja dostępna w przedsprzedaży w aplikacji 4F już od 08.09.2020, a od 14.09.2020 w sklepach stacjonarnych oraz online na 4f.com.pl.

źródło: informacja prasowa