Z kraju 1 września 2020

Wszystkie mecze PGNiG Superligi z transmisjami

autor: Miłosz Marek

PGNiG Superliga podpisała umowę z Emocje.TV. Na stronie będą transmitowane wszystkie mecze ekstraklasy piłkarzy ręcznych, które nie będą pokazywane na antenach TVP Sport.

Nowa rzeczywistość

Fani szczypiorniaka nie będą narzekać na brak transmisji w nadchodzącym sezonie PGNiG Superligi. Nowe partnerstwo pomiędzy ligą a Emocje.TV pozwoli im obejrzeć każde starcie w nadchodzących rozgrywkach.

Firma ma prawo do emisji wszystkich gier, które nie będą pokazywane na antenach TVP Sport, partnera telewizyjnego ligi. Spółka reklamuje, że w ten sposób pokaże nawet 4-5 meczów w kolejce, co da nawet 130 gier w całym sezonie.

Stopniowa ekspansja

Kibice poznali Emocje.TV przy transmisjach z Energa Basket Ligi. Wówczas operator podpisał podobną umowę z władzami ligi. Stopniowo pokazywał potyczki, które nie gościły na antenach Polsatu Sport.

– Realizacja z dwóch kamer, z powtórkami, oprawą graficzną oraz komentarzem – zapowiada firma na swoim profilu na Facebooku.

Pierwszy miesiąc transmisji będzie dostępny w promocyjnej cenie. Pakiet zawierający wszystkie wrześniowe starcia w PGNiG Superlidze kosztuje 19,90.