Z kraju 29 sierpnia 2020

Legia Warszawa zmienia pierwszy komplet strojów

autor: Miłosz Marek

Legia Warszawa, jako ostatni klub w PKO Ekstraklasie, zaprezentowała nowe stroje meczowe. Pierwszy komplet w nadchodzącym sezonie będzie stanowiła biała koszulka oraz spodenki w tym samym kolorze. 

Zamiana

Mistrzowie Polski wracają do białych koszulek, jako pierwszego stroju. W minionych rozgrywkach przed własną publicznością występowali w zielonych koszulkach. W najbliższym sezonie podstawowy strój z sezonu 2019/20 będzie używany w potyczkach wyjazdowych.

Projektanci zadbali o nawiązanie do historii klubu. Na przodzie koszulki znajdują się delikatny wzór moro, który symbolizuje wojskowe tradycje zespołu. Na wysokości karku znajduje się symbol programu lojalnościowego Legiony, inspirowany oznaczeniem stopnia Marszałka.

“Liczy się to, co przed tobą”

Legia nowe stroje zapowiada spotem. Hasłem przewodnim jest “liczy się to, co przed tobą”. Główną rolę odgrywa Paweł Wszołek, jego zagrania z poprzedniego sezonu, przygotowania do kolejnego w Legia Trening Center oraz wspomnienia z fetowania mistrzowskiego tytułu.

Mistrzowie Polski jako ostatni pokazali swoje nowe trykoty w całej PKO Ekstraklasie. W klubowym sklepie można go kupić za 279 złotych. Personalizacja (własny numer i nazwisko/pseudonim na plechach) kosztuje dodatkowe 45 złotych. Posiadacze karnetów mają zniżkę w wysokości 70 złotych.