Z kraju 27 sierpnia 2020

forBET sponsorem głównym Arki Gdynia

autor: Miłosz Marek

Arka Gdynia pozyskała nowego sponsora głównego. Przez najbliższe dwa sezony będą to zakłady bukmacherskie forBET, które zdecydowały się na współpracę z kolejnym spadkowiczem z PKO Ekstraklasy. 

Zmiana bukmachera

Do tej pory na koszulkach gdyńskiego klubu widniało logo innego bukmachera – firmy LV Bet. Przez następne dwa sezony miejsce w przodu trykotów Arki będzie zarezerwowane dla forBET, nowego sponsora głównego klubu. Ten zapowiada, że przygotuje dla kibiców zespołu specjalną ofertę.

– Dla naszego klubu to znak zaufania ze strony polskiej firmy mającej wysoką pozycję na rynku zakładów bukmacherskich. Mam nadzieję, że wspólnie osiągać będziemy sukcesy w nadchodzącym sezonie, a podpisanie umowy z forBET będzie także sygnałem dla innych firm, że z Arką warto współpracować – powiedział Michał Kołakowski, prezes Arki Gdynia.

Wsparcie forBET rośnie

– Po zmianie właściciela drużyna dysponuje ogromnym potencjałem sportowym, który z pewnością będzie wspierany przez zawsze aktywnych fanów żółto-niebieskich. Ze swojej strony mogę zapewnić, że absolutnie każdy kibic Arki znajdzie u nas coś dla siebie. Liczymy, że wspólnymi siłami uda się osiągnąć cel, jakim jest powrót Arki Gdynia do elity po jej rocznej absencji  – powiedział Paweł Majewski, dyrektor marketingu forBET.

To kolejna umowa, którą w ostatnim czasie zawarli przedstawiciele bukmachera. Niedawno informowaliśmy o partnerstwach z ŁKS-em Łódź oraz wsparciu dla Rakowa Częstochowa.

Nowe stroje

Po ogłoszeniu sponsora, Arka mogła zaprezentować stroje, w jakich będzie występować w najbliższym sezonie. Sponsorem technicznym klubu pozostanie marka Adidas.

źródło: informacja prasowa