Z kraju 7 sierpnia 2020

Nowe auta Pogoni Szczecin od Toyota Kozłowski

Efektem kooperacji Pogoni Szczecin z Toyota Kozłowski jest wyposażenie klubu we flotę 19 samochodów - 7 Corolli Sedan, 1 Corollę TS Kombi, 4 Yarisy, 3 Toyoty ProAce, 3 ProAce City i Lexusa RX.

Nowe samochody zostaną przekazane pracownikom Pogoni Szczecin i zastąpią modele z ubiegłego roku. Możliwość korzystania z oznakowanych samochodów to nie tylko wygoda dla przedstawicieli klubu, ale również prestiż i element zbliżający Pogoń do europejskich standardów, gdzie jednolite samochody na parkingach klubowych są częstym widokiem.

W ramach dotychczasowej współpracy Pogoń wspólnie ze swoim partnerem zorganizowała Pogoń Szczecin & Toyota, Lexus Kozłowski Business Event, czyli ekskluzywne wydarzenie dla środowiska biznesowego. Ponadto wyprowadzająca Portowców na mecze dziecięca eskorta, pojawia się na koszulkach z logiem sponsora. Dla kibiców są organizowane również liczne konkursy, a w jednej z akcji z zeszłego roku, Adam Frączczak wcielił się w rolę szofera młodej pary, stając się kierowcą samochodu marki Toyota, w dniu ich ślubu.

Dealer wspierał również klub w honorowaniu piłkarzy Dumy Pomorza w zabawie na zawodnika miesiąca, a także przyłączył do zakupu samochodu dla Ligi Superbohaterów, która odwiedza m.in. chore dzieci w szpitalach. W tym roku powinniśmy spodziewać się kontynuowania tych działań.

Współpracujemy z Toyotą już dwa lata i przez ten czas udało nam się zrealizować wiele wspólnych projektów. To napawa mnie dużą satysfakcją, ponieważ świetnie się rozumiemy i jest pomiędzy nami przyjaźń. Dziś komunikujemy kolejne ważne dla nas przedsięwzięcie. Wierzę, że wszyscy na tym wymiernie skorzystamy – mówił Łukasz Biwan, dyrektor działu marketingu Pogoni Szczecin.

 

 

Fot. Pogoń Szczecin