Z kraju 5 sierpnia 2020

Robert Burneika zaangażuje się w projekty gamingowe i esportowe

Do grona osób współpracujących z Fantasyexpo dołącza Robert Burneika, znany także jako Hardkorowy Koksu. Burneika to były kulturysta i zawodnik MMA, ale przede wszystkim osobowość medialna, która od 10 lat regularnie tworzy materiały na swoim kanale YouTube.

Fantasyexpo będzie odpowiedzialne za dalszy rozwój i zarządzanie nowymi współpracami Roberta Burneiki. Hardkorowy Koksu na swoich kanałach social media zgromadził ponad 1 000 000 followersów (na samym Facebooku ponad 700 tys oraz ponad 125 tys na Instagramie), co przekłada się na kilka milionów wyświetleń jego publikacji. Publikacje w mediach społecznościowych spotykają się dużym zaangażowaniem i entuzjazmem fanów, co w połączeniu z częstą obecnością w roli gościa różnych stacji telewizyjnych, pozwala na otrzymywanie wielu propozycji współpracy.

Fantasyexpo jest hardcorowe. Od dawna śledzę ich poczynania na rynku i widzę jak świetnie układa im się współpraca z innymi gwiazdami. Mam nadzieję, że nasze połączenie zaowocuje fajnymi projektami i świetną zabawą. Pracowaliśmy razem w 2017 roku przy Snickersie i już wtedy zaskoczył mnie ich ogar. Lipy nie będzie! – mówi Robert Burneika

Robert słynie z ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie. Swoją naturalnością i autentycznością zyskuje uznanie wśród różnego rodzaju fanów, których grono stale się powiększa. Wystarczy spojrzeć w jego kanały social media i zobaczymy setki pozytywnych reakcji i wiele komentarzy. Zakulisowo powiem, że zasięg Jego kanałów jest imponujący,a regularne posty na facebooku potrafią przekraczać co parę dni 10 milionów reachu – komentuje Bartosz Urbańczyk, manager Roberta z ramienia Fantasyexpo.

Nie tylko gaming i esport

Fantasyexpo zrzesza wielu popularnych influencerów. Specjalizuje się przede wszystkim, w tych, którzy kojarzeni są z gamingiem i esportem. Dlatego wśród gwiazd stale współpracujących z Fantasyexpo znajdziemy takie osoby jak Jarosław „PashaBiceps” Jarząbkowski, Piotr „Izak” Skowyrski, Marcin „Jankos” Jankowski  czy Michał „Michu” Muller. W zeszłym roku jednak Fantasyexpo wykonało pewnego rodzaju eksperyment i do współpracy zaprosiło Karola Paciorka oraz Włodka Markowicza, kojarzonych z kanałów Lekko Stronniczy oraz Imponderabilia. Ten związek zaowocował wieloma udanymi projektami, zarówno pod względem prowadzonych kampanii, jak również zapraszanych gości, z Prezydentem Andrzejem Dudą czy Popkiem na czele.

Źródło: materiały prasowe