Z kraju 16 czerwca 2020

Nowy partner MB Boxing Night 7

Nowo powstały portal z ogłoszeniami motoryzacyjnymi chce się promować przy okazji najbliższej gali bokserskiej organizowanej przez Mateusza Borka.

Mojadziupla.pl został tym samym partnerem MB Boxing Night 7: Na Krawędzi. Gala odbędzie się 20 czerwca w Arłamowie.

– W biznesie najważniejsza jest przejrzystość i zrozumienie potrzeb klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rosnące ceny ogłoszeń są dużą przeszkodą w prowadzeniu biznesu dla osób sprzedających pojazdy i części. Dlatego chcemy dać branży motoryzacyjnej nową jakość i miejsce, w którym będzie można nie tylko zarabiać, ale również miło spędzać czas w gronie innych pasjonatów motoryzacji. Wyobrażamy sobie portal mojadziupla.pl jako garaż męskich marzeń, miejsce łączące potrzeby kupujących i sprzedających – mówi Grzegorz Szewczyk, członek zarządu portalu mojadziupla.pl.

W „garażu męskich marzeń” jest miejsce nie tylko na pracę, ale też rozrywkę. Stąd decyzja o wsparciu organizacji gali bokserskiej w Arłamowie. Impreza w sercu Bieszczad będzie już siódmą organizowaną przez Mateusza Borka.

– W tych trudnych czasach taki partner jak Moja Dziupla to skarb. Są ambitni, lojalni i jakościowi. Z przyjemnością witam ich w gronie partnerów gal MB Promotions. Razem zrobimy wielkie rzeczy! Pierwszą z nich będzie gala MB Boxing Night 7, którą telewidzowie będą mogli śledzić w TVP Sport. Serdecznie wszystkich zapraszam! – cieszy się Borek.

– Bardzo się cieszymy z tej współpracy. Chcemy długofalowo wspierać polski sport i utalentowanych Polaków. Czekamy z ekscytacją na galę w Arłamowie, wiedząc, że z takimi organizatorami wysoki poziom sportowy jest gwarantowany – podkreśla Grzegorz Szewczyk z Mojej Dziupli.