Z kraju 4 czerwca 2020

Azoty-Puławy pojadą Volvo

Autoryzowany dealer szwedzkiej marki Volvo z Lublina, firma Scandinavia Auto Sp. z o.o. została partnerem technicznym KS Azoty-Puławy.

Firma przekazał na potrzeby przedstawiciela PGNiG Superligi dwa samochody osobowe z pełnym serwisem i ubezpieczeniem: Volvo XC40 oraz Volvo XC60. Auta są obrandowane herbem ligowca oraz logotypem partnera.

Kibice będą mogli zobaczyć samochody nie tylko na ulicach miasta Puławy, ale także przed meczami Azotów-Puławy we własnej hali. Firma Volvo Scandinavia Auto w zamian za przekazanie floty markowych aut, uzyskała szereg praw marketingowych.

– Współpracę z firmą Scandinavia Auto nawiązaliśmy już w grudniu. Odbiór przygotowanej floty samochodów przedłużył się ze względu na panującą w Polsce pandemię koronawirusa. W momencie ogłoszenia czwartego etapu odmrażania gospodarki, który umożliwia podjęcie normalnej działalności sportowej, zdecydowaliśmy się odebrać auta, które będą wykorzystywane w klubie. Wierzę, że ta współpraca przyniesie obopólne korzyści medialne i marketingowe zarówno dla klubu, jak i naszego partnera. Liczymy, że to dopiero początek naszej współpracy, a podpisaną umowę uda się przedłużyć i wkrótce rozszerzyć o kolejną flotę samochodów – mówi prezes, Jerzy Witaszek.