Z kraju 7 maja 2020

Sparta Wrocław ma propozycje dla posiadaczy karnetów

Kluby sportowe w Polsce muszą szukać rozwiązań w związku ze wznowieniem rozgrywek piłkarskich i żużlowych bez udziału kibiców. Wielu fanów nabyło wcześniej karnety sezonowe.

Ciekawe propozycje przestawiła WTS Sparta Wrocław. Przedstawiciel PGE Ekstraligi przygotował dla sympatyków żużla cztery opcje.

Pierwsza z nich, „Najwierniejsi 2020”, zakłada całkowitą rezygnację ze zwrotu pieniędzy za zakupiony karnet. W zamian kibic otrzyma: unikatowy certyfikat kibica, limitowaną koszulkę kevlarową przeznaczoną tylko dla grupy „Najwierniejsi 2020” (karnety normalne i ulgowe) lub dużą figurkę żużlowca (karnety junior). Może też liczyć na pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze PGE Ekstraligi w sezonie 2020. Oczywiście, gdy na trybuny będą mogli wejść fani. Zyska także pierwszeństwo w zakupie wejściówek na wydarzenia organizowane przez WTS w sezonie 2021.

Druga opcja to wymiana karnetu na voucher o równowartości. Można go będzie wykorzystać w sklepie internetowym klubu. Tacy kibice będą mogli też nabywać bilety na mecze, ale po tym jak zakończy się przedsprzedaż dla osób, które zdecydują się na pierwszą opcję. To samo dotyczy się nabywania wejściówek na wydarzenia w 2021 roku.

Trzecia możliwość to przepisanie karnetu na sezon 2021. Dodatkowo będą mieli możliwość nabywania wejściówek na mecze po grupie pierwszej, tak w 2020, jak i w 2021 roku. W końcu możliwość czwarta, czyli po prostu zwrot pieniędzy za karnet z sezonu 2020.