Z kraju 6 maja 2020

Krychowiak w branży budowlanej. Inwestuje i promuje

Grzegorz Krychowiak, piłkarz reprezentacji Polski oraz Lokomotiwu Moskwa, wykonał kolejny krok w biznesie.

Sportowiec został ambasadorem inteligentnej technologii budowlanej SYSTEM 3E oraz spółki wykonawczej DOM 3E. Warto dodać, że zawodnik został też ich inwestorem.

– W domu, podobnie jak w piłce nożnej, liczy się system! System gry, który umożliwia konstruowanie widowiskowych, a przede wszystkim skutecznych akcji. I system budowania, który gwarantuje szybkość i wygodę. Taki właśnie jest SYSTEM 3E, z którego powstaje DOM 3E – powiedział Krychowiak.

Jaki jest plan na komunikację?

Działania komunikacyjne mające na celu poinformowanie o zaangażowaniu Krychowiaka w marki obejmują swoim zasięgiem profile social media ambasadora, poszczególnych marek, partnerów (np. Many Mornings, HomeKoncept, Kampinos Development, Mieszkaniowi) oraz influencerów (w kategoriach sport, technologie, lifestyle), media należące do Kanału Sportowego (ze szczególnym uwzględnieniem dziennikarzy sportowych Michała Pola i Tomasza Smokowskiego), portale internetowe i media tradycyjne.

Uruchomiony został też konkurs, w którym do wygrania jest całoroczny domek wypoczynkowy 35 m/kw. o wartości 100 tysięcy zł.

W kolejnym etapie działań komunikacyjnych Krychowiak opublikuje serię filmików, które zaprezentują promowaną przez niego technologię – w atrakcyjny i dowcipny sposób.

Trzeba dodać, o czym informują „Wirtualne Media”, że reprezentant Polski objął akcje spółki o równowartości 5 mln zł.

Kto odpowiada za kampanię?

Za całą koncepcję, jak i koordynację działań odpowiedzialność wziął zespół marketingu marek, któremu przewodzi Grzegorz Szymański. Z kolei za materiały wideo odpowiada agencja Pepper Ghost, a za zakup mediów digital Performance Labs.