Z kraju 25 lutego 2020

Borek wrócił do “Przeglądu Sportowego”

Mateusz Borek od marca 2020 roku będzie stale współpracował z Ringier Axel Springer Polska. Co to oznacza?

W "Przeglądzie Sportowym”, jak i na Onet Sport pojawią się analizy, komentarze oraz relacje z udziałem doświadczonego dziennikarza sportowego związanego do tej pory z Polsatem. Warto jednak pamiętać, że z "PS" Borek już współpracował, a rozstał się we wrześniu 2019 roku, po odejściu Przemysława Rudzkiego pełniącego funkcję redaktora naczelnego.

– "Przegląd Sportowy” jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat. Mamy krótkie przerwy, ale do siebie wracamy. „Przegląd Sportowy” to dla mnie historia, tradycja, pasja do sportu i odpowiedzialność za słowo. Z Onetem pracujemy od dłuższego czasu. „Misja Futbol”, którą tworzyliśmy, błyskawicznie zyskała sympatię widzów i była stałym elementem ich poniedziałku – mówi Mateusz Borek.

– Teraz czas na wykorzystanie supernowoczesnych technologii i błyskawiczne reakcje na codzienne wydarzenia w świecie piłki nożnej, boksu i MMA. Cieszę się, że Onet i „Przegląd Sportowy” będą także moimi partnerami przy galach boksu, organizowanych przez MB Promotions – dodaje.

My niebawem ujawnimy kulisy tych przenosin. Możemy zarazem dodać, że RASP prowadzi negocjacje z Tomaszem Smokowskim, który kilka dni temu rozstał się oficjalnie z Polsatem. Obaj panowie będą też tworzyć, razem z Krzysztofem Stanowskim i Michałem Polem, Kanał Sportowy.