Z kraju 25 października 2019

Trefl Gdańsk jako pierwszy w PlusLidze

Trefl Gdańsk tuż przed pierwszym meczem „gdańskich lwów” w nowym sezonie PlusLigi w Insta Stories na Instagramie udostępnił gify z siatkarzami gdańszczan.

‘Trefl’, ‘Gdansk’, ‘PlusLiga’, ‘siatkowka’, ‘volleyball’, ‘Kozub’, ‘Halaba’, a nawet ‘facepalm’ – między innymi pod tymi hasłami w gifach w Insta Stories znajdują się gify Trefla Gdańsk.

„Gdańskie lwy” są pierwszym klubem PlusLigi, który na tak szeroką skalę wprowadził na Instagramie gify ze swoimi graczami, a wcześniej ze sportów halowych siatkarzy wyprzedził tylko ich ‘starszy brat’ – koszykarski Trefl Sopot.

Obecnie w Insta Stories dodając gifa do swojej relacji kibice mogą wybrać jedną z prawie 50 animacji przygotowanych przez drużyny spod znaku Trefla. Poza herbami klubów i hashtagami #gdańskielwy i #sercesopotu są to na przykład cieszący się Fabian Majcherski i Matuesz Janikowski, tańczący Kewin Sasak, pokerowy Paweł Halaba zakładający ciemne okulary, mikołajkowi Szymon Jakubiszak i Fabian Majcherski, pokazujący jak kibicować z szalikiem Trefla Bartłomiej Mordyl, czy facepalm ponownie Pawła Halaby.