Sportowa Książka Roku w TVP Sport!
Na dniach wystartuje interesujący projekt, który został stworzony przez Sportową Książkę Roku i Niezwykłe Opowieści Sportowe.
Otóż powstała „Liga Literacka”, czyli dwunastoodcinkowy program, który jesienią emitowany będzie w czwartki na antenie TVP Sport. Pierwszy odcinek stacja pokaże 10 października 2019 roku o godzinie 18:15.
Krzysiek Baranowski ze Sportowej Książki Roku i Norbert Tkacz z Niezwykłych Opowieści Sportowych spotykać będą się w programie z autorami, dziennikarzami i bohaterami najciekawszych książek sportowych, aby porozmawiać z nimi nie tylko o procesie twórczym, ale głównie – o problemach, które te książki poruszają. Sportowe publikacje były dla nas wyłącznie punktem wyjścia do ciekawych konwersacji o sporcie i życiu.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
FA Cup z nowym hymnem w stylu Ligi Mistrzów: historia i marketingowy krok naprzód
The Football Association (FA) podjęła decyzję o wprowadzeniu nowego hymnu dla rozgrywek FA Cup, jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych pucharów piłkarskich na świecie. Nowa muzyka ma być inspirowana kultowym motywem UEFA Champions League, by nadać rywalizacji nowoczesny sznyt.