Centrum Nauki i Techniki EC1 w piłce nożnej
Do zawarcia ciekawej umowy doszło w Łodzi. Drugoligowy klub piłkarski Widzew nawiązał współpracę z Centrum Nauki i Techniki EC1.

We wtorek w hali maszyn kompleksu klub zorganizował sesję zdjęciową drużyny. Ale to ma być dopiero początek.
– Pracujemy nad wspólnymi wydarzeniami, skierowanymi zarówno dla kibiców Widzewa, jak i wszystkich łodzian. O szczegółach będziemy informować wkrótce – powiedział Marcin Tarociński, dyrektor ds. PR i komunikacji w klubie.
Centrum Nauki i Techniki EC1 pełni funkcje kulturalno-artystyczne oraz edukacyjne. Dzięki zachowaniu części historycznych instalacji i urządzeń oraz połączeniu ich z nowoczesnymi formami prezentacji, daje unikatową możliwość zdobywania wiedzy w oryginalnych wnętrzach zabytkowej Elektrowni Łódzkiej.
Bartosz Burzyński
Więcej Z kraju
Szymon Marciniak zwycięzcą nietypowego plebiscytu. Głosujący docenili jego… urodę
W tym roku głosowanie na najseksowniejszego łysego mężczyznę w Polsce, w którym brało udział 32 kandydatów, wygrał Szymom Marciniak. Plebiscyt cieszył się sporym zainteresowaniem. Dowód? Niemal 2,3 mln oddanych głosów!