Z kraju 3 października 2018

LOTOS wspiera hokeistów

Grupa LOTOS zdecydowała się na strategiczne wsparcie dla zespołu MH Automatyka Gdańsk występującego na co dzień w Polskiej Hokej Lidze.
Gdański koncern powraca tym samym do sponsorowania hokeja na lodzie. Umowa obowiązuje na chwilę obecną przez jeden sezon.
 
Szczegóły finansowe są chronione tajemnicą handlową, ale wiadomo, że decyzja o rozpoczęciu współpracy podyktowana jest efektem chęci wsparcia klubu w dążeniu do oferowania gdańskiej publiczności najwyższej jakości sportowej i organizacyjnej podczas meczów hokejowych.
 
– Pomorski Klub Hokejowy 2014 zasługuje na dobre wsparcie i dobrego sponsora, dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy. Po długiej przygodzie z wielkim drużynami i znanymi nazwiskami Grupa LOTOS  wraca do tego, co pomorskie, gdańskie i lokalne. Wracamy do strategii wspierania inicjatyw, które leżą nam na sercu. Chcemy włączyć się w budowę naszego – już wspólnego – klubu sportowego kontynuującego wieloletnie tradycje hokejowe w Gdańsku. Mam nadzieję, że pod patronatem Grupy LOTOS klub rozwinie skrzydła i będzie grał o najwyższe cele. – mówi Patryk Demski, wiceprezes zarządu Grupy LOTOS.