Z kraju 28 sierpnia 2018

STS zostaje z VIVE

Polska firma bukmacherska STS kontynuuje swoją współpracę z występującym w Superlidze mężczyzn PGE VIVE Kielce.
Logo bukmachera nadal znajdować ma się na strojach meczowych zawodników. Dodatkowo, firma realizować ma z klubem akcje marketingowe skierowane do fanów zespołu.
 
Umowa parafowana została na dwa lata. Obie strony współpracują ze sobą od zeszłego roku.
 
– STS jest największym prywatnym sponsorem polskiego sportu. Trwała obecność w trakcie rozgrywek Superligi jest dla nas niezwykle ważna. Piłka ręczna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin w kraju, dlatego zależy nam na dotarciu do kibiców. O naszych działaniach zawsze myślimy długoterminowo, stąd decyzja o przedłużeniu umowy sponsorskiej z PGE Vive Kielce na przynajmniej dwa kolejne lata. – mówi prezes STS, Mateusz Juroszek.
 
Bukmacher przygotował specjalne niespodzianki dla kibiców z okazji przedłużenia kontraktu. Nowi gracze, którzy zarejestrują się na sts.pl otrzymają bonus powitalny. Wszyscy pełnoletni posiadacze karnetu na spotkania w Hali Legionów otrzymają zaś vouchery. Szczegóły akcji będą dostępne w kanałach internetowych PGE Vive Kielce w środę, 29 sierpnia.
 
– Cenię sobie współpracę z STS, który jest sponsorem zaangażowanym w naszą działalność. Taki partner to dowód na to, że w polski sport warto mądrze inwestować, co mnie jako prezesa klubu, ale również i sponsora bardzo buduje. Liczę na kolejne dobre lata rozwoju klubu i sukcesów drużyny, tym bardziej, że nasze plany sportowe wybiegają również w przyszłość. Dziękuję firmie STS i Panu prezesowi Juroszkowi za zaufanie. – stwierdził Bertus Servaas, prezes klubu.