Smokowski skomentuje Ligę Mistrzów?
Jak poinformował „Presserwis”, Tomasz Smokowski jesienią wróci do komentowania meczów piłkarskich.

Dziennikarz ma zostać zakontraktowany przez Polsat, który nabył prawa do Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA. Już teraz stacja zapowiada plany uruchomienia dwóch dedykowanych kanałów, które mają sprawić, iż kibice zyskają pełny dostęp do rozgrywek.
Smokowski ostatnio, przez 23 lata, pracował dla Canal+ Polska. Ze stacją pożegnał się jesienią 2017 roku.
Do końca sierpnia obowiązuje go zakaz konkurencji. Później ma dołączyć nie tylko do Polsatu, ale i radia sportowego ZapinamyPasy.pl.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
FA Cup z nowym hymnem w stylu Ligi Mistrzów: historia i marketingowy krok naprzód
The Football Association (FA) podjęła decyzję o wprowadzeniu nowego hymnu dla rozgrywek FA Cup, jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych pucharów piłkarskich na świecie. Nowa muzyka ma być inspirowana kultowym motywem UEFA Champions League, by nadać rywalizacji nowoczesny sznyt.