Z kraju 20 marca 2018

STS na dłużej z PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o przedłużeniu kontraktu sponsorskiego z firmą STS.


Dzięki nowej umowie firma bukmacherska będzie „Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski” od 1 sierpnia 2018 do 31 grudnia 2022 roku.

– Przedłużenie kolejnych umów sponsoringowych to dowód na to, że inwestycja w reprezentację Polski przynosi oczekiwane efekty, a PZPN jest godnym zaufania partnerem, z którym warto wiązać się na długie lata. Kontrakt z firmą STS, obowiązujący aż do końca 2022 roku, jest konsekwencją naszej dotychczasowej, bardzo dobrej współpracy. Z przyjemnością obserwujemy działania STS-u, który w swoich aktywnościach często podkreśla przywiązanie do drużyny narodowej. Jestem przekonany, że sponsoring reprezentacji Polski w kolejnych latach znacznie przyczyni się do realizacji coraz to ambitniejszych celów spółki – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

– STS wspiera polski sport. Tylko od początku 2018 roku podpisaliśmy aż 5 kolejnych kontraktów sponsorskich. Współpraca z kadrą narodową umożliwia nam dotarcie do fanów piłki nożnej z całej Polski i to na poziomie ponad klubowym. Przedłużenie współpracy z PZPN to naturalna konsekwencja rosnącej pozycji STS na rodzimym rynku. Wraz z nową umową zwiększamy nasze zaangażowanie, awansując z oficjalnego partnera na sponsora drużyny narodowej. W swoich działaniach będziemy nadal koncentrować się na aktywacjach skierowanych do wszystkich kibiców, bo to oni są najważniejszą częścią świata sportu – dodał Mateusz Juroszek, prezes STS.

W ramach umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej STS będzie posługiwał się tytułem „Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski” – także w kampaniach telewizyjnych. Logotyp STS znajdzie się m.in. na biletach, programach meczowych czy ściankach do wywiadów, a przekaz informujący o sponsorowaniu pojawi się m.in. na bandach LED wokół boisk oraz na telebimach podczas meczów kadry.

Ponadto w ponad 420 punktów przyjmowania zakładów STS w całej Polsce w dalszym ciągu będzie wyposażonych w elementy wystroju związane z reprezentacją Polski. STS będzie również oficjalnym partnerem portalu „Łączy Nas Piłka”.

Warto dodać, że współpraca między stronami rozpoczęła się w sierpniu 2014 roku. Do tej pory STS posiadał status oficjalnego partnera. Nowy kontrakt będzie także dotyczyć kadry kobiet i reprezentacji do lat 21.

– Nowe porozumienie gwarantuje PZPN kilka razy większą pulę od naszej firmy niż do tej pory. Jestem przekonany, że to najwyższa umowa w historii polskiej bukmacherki – zapewnił Juroszek w rozmowie z „Super Expressem”.