Z kraju 30 stycznia 2018

Futsal Ekstraklasa zrobiła ważny ruch

Interesujące wieści napływają z Futsal Ekstraklasy. Rozgrywki zyskały nowego sponsora, którym została firma bukmacherska.


Kontrakt podpisano z firmą STS, która zyskała tytuł oficjalnego bukmachera ligi.

Współpraca zakłada ekspozycję marki STS podczas meczów w najwyższej klasie piłkarskich rozgrywek halowych – logo bukmachera pojawi się m.in. na bandach LED. Umowa przewiduje też publikację wspólnych treści na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Futsal Ekstraklasy i jej klubów.

– Nie ograniczamy się wyłącznie do działań z reprezentacją Polski w piłce nożnej czy topowymi klubami piłkarskimi. Stale współpracujemy z szeregiem organizacji z różnych dyscyplin i regionów kraju. Umowa z Futsal Ekstraklasa idealnie wpisuje się w naszą aktywność związaną ze wspieraniem całego polskiego sportu – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

– Futsal to niedoceniana przez wielu dyscyplina. Umowa z tak poważnym, największym, i co najważniejsze dla mnie – legalnym bukmacherem w Polsce – pokazuje, że nasza praca jest jednak zauważalna przez najlepszych – oświadczył Maciej Karczyński prezes Futsal Ekstraklasy. – Bardzo się cieszę. Zawsze powtarzam, że Messi, Neymar czy Ronaldo zaczynali właśnie od futsalu. Dziś ekstraklasa futsalu zaczyna od STS. Oby z podobnym skutkiem jak najlepsi piłkarze świata.

Umowa będzie obowiązywać do końca 2019 roku.