Z kraju 21 listopada 2017

Dudek też twarzą bukmachera

Jerzy Dudek to kolejny były reprezentant Polski w piłce nożnej, który związał się z firmą bukmacherską.


Kilka dni temu informowaliśmy o kontrakcie Artura Boruca z forBET. Teraz były zawodnik Liverpool FC czy Real Madryt CF zawarł indywidualną umowę z marką wchodzącą na polski rynek, czyli Superbet (pisaliśmy o niej TUTAJ).

– Z Liverpoolem wygrałem Ligę Mistrzów. Z Realem Madryt zdobyłem mistrzostwo Hiszpanii. Z Superbet chcę odmienić oblicze zakładów bukmacherskich w Polsce. Superbet wprowadza nowy standard jakości i wiarygodności. A są to wartości, które zawsze stawiałem na pierwszym miejscu. Superbet jest także gwarantem bezpieczeństwa, co jest w tej branży bardzo ważne. Jestem niezwykle dumny, że dzięki współpracy z Superbet ponownie będę mógł je zaoferować kibicom – powiedział były golkiper.

W najbliższych dniach operator z Rumunii otworzy punkty w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.

– W Polsce jesteśmy obecni od 2013 r., testowaliśmy przez ten czas rynek, więc nie jesteśmy tutaj nowicjuszami. Polska jest dla nas kluczowym rynkiem, chcemy klientom zaoferować to, co mają dziś klienci w Rumunii. Mamy już swoje punkty w w Londynie i Leeds, teraz czas na Polskę. Obecnie celem strategicznym firmy jest stworzenie globalnego gracza na rynku bukmacherskim. W Rumunii współpracujemy m.in. z Rapidem oraz Steaua Bukareszt, wspomagamy też koszykówkę. Chcielibyśmy więc naturalnie stać się sponsorem jednaj z polskich drużyn, ale decyzję której podejmiemy po konsultacjach z naszym ambasadorem, Jerzym Dudkiem – dodał dyrektor generalny Superbet Romania Vlad Ardeleanu podczas konferencji prasowej.

Wizerunek Dudka będzie wykorzystywany w działaniach marketingowych i promocyjnych firmy na terenie Polski.