Z kraju 29 września 2017

PZLA z nowym partnerem

Polski Związek Lekkiej Atletyki (PZLA) poinformował o pozyskaniu nowego partnera. Będzie nim firma Oshee, dla której jest to kolejne zaangażowanie w sport.

Na mocy umowy o współpracy do dystrybucji trafią dwie wersje napojów: Oshee Runners i Oshhe Lemon. Będą one oznaczone logo PZLA.

Marka będzie widoczna również podczas imprez sportowych pod szyldem PZLA, jak i na konferencjach prasowych organizacji.

– Cieszę się, że udało nam się pozyskać sponsora, który ma identyczną wizję działalności i nieustanie przesuwa granicę swoich możliwości, by być najlepszym. Dodatkowe środki finansowe uzyskane dzięki współpracy z OSHEE stanowią szansę na dalszy rozwój polskiej lekkiej atletyki. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyczyni się do wzrostu zainteresowania królową sportu – powiedział Paweł Olszański, sekretarz generalny PZLA.

Produkty firmy będą towarzyszyły także zawodnikom Polskiego Związku Lekkiej Atletyki podczas wszystkich zawodów, w których będą brać udział w ramach reprezentacji Polski. Dodatkowo osoby goszczące w siedzibie PZLA, dzięki stałej ekspozycji, będą miały okazję zapoznać się z portfolio marki, w tym z napojami izotonicznymi i witaminowymi.

Okresu na jaki zawarto kontrakt nie ujawniono.