Z kraju 22 września 2017

Medyk ma nowego sponsora generalnego

KKPK Medyk Konin, piłkarski mistrz Polski kobiet, pozyskał nowego sponsora generalnego. Została nim znana konińska firma.


Kontrakt zawarto z firmą Kupiec.

– Dzięki tej umowie nasze zawodniczki będą miały zapewnienie dobre żywienie i wspomaganie, co przyczyni się do kolejnych sukcesów Medyka. Mam nadzieję, że jesteśmy odpowiednim nośnikiem marketingowym, który da realne korzyści firmie Kupiec – powiedział Roman Jaszczak, prezes Medyka Konin.

– Myślę, że za jakiś czas efekty wspólnych działań będą widoczne gołym okiem. Jesteśmy firmą rodzinną, funkcjonujemy na rynku od 30 lat. Jesteśmy firmą ogólnopolską. Coraz śmielej radzimy sobie na rynkach zagranicznych. Nasze produkty niezmiennie cieszą się najwyższą jakością i uznaniem. Efekty naszej pracy widać po wynikach sprzedaży, jak również po ciągłym rozwoju firmy. Jesteśmy firmą ogólnopolską, ale to tutaj są nasze korzenie. Pamiętamy o tym, organizując różnego rodzaju eventy i spotkania. Bierzemy udział we wszystkich imprezach w naszym regionie. Jestem fanem biegania, toteż jest mi dziś bardzo miło zakomunikować, że firma Kupiec rozpoczęła kolejny rozdział we wspieraniu lokalnej społeczności, nawiązując współpracę z Konińskim Klubem Piłkarstwa Kobiecego Medyk. Jako sponsor będziemy wspierać klub w dalszym rozwoju. Dziękuję za dotychczasowe osiągnięcia, za rozsławianie naszego regonu. Myślę, że wspólnymi siłami uda nam się rozwinąć jeszcze bardziej skrzydła w duchu sportowej rywalizacji – dodał Marek Darul, prezes Kupiec Sp. z o.o.

– Podpisanie umowy pozwoli nam na płynność i spokojne zamknięcie roku finansowego. Strata sponsora tytularnego spowodowała zawirowania finansowe w klubie. Ciężko pracowaliśmy na to, by zamknąć ten rok. Ostatnio musiałem poświęcać sporo czasu sprawom finansowym, kosztem moich obowiązków szkoleniowych. Wolałbym więcej czasu spędzać na boisku – zakończył Roman Jaszczak, który nawiązał do zakończenia kooperacji z POLOmarketem.