Z kraju 3 listopada 2016

W Lublinie łączą siły

Lublin zasługuje na sport na najwyższym poziomie, stąd start projektu „Ekstraklasy łączą siły”. To ukłon w stronę fanów.


Dzięki akcji fani będą mieli możliwość nabycia biletów wstępu na mecze Górnika Łęczna (Lotto Ekstraklasa), TBV Startu Lublin (Polska Liga Koszykówki), MKS Selgros Lublin (PGNiG Superliga kobiet) i Pszczółek AZS UMCS (Basket Liga Kobiet) oraz trzecioligowych piłkarzy Motoru Lublin w niższej cenie.

Według założeń każdy kibic, który przyjdzie na mecz jednego z klubów w tym sezonie oraz nabędzie bilet, po jego okazaniu będzie mógł wejść na spotkania wymienionych wyżej ekip taniej.

Chcemy ułatwić w ten sposób fanom życie i spopularyzować sport w każdym wydaniu. Łączna cena, którą przyjdzie komuś zapłacić za weekendowe spotkania TBV Startu, Górnika czy Pszczółki AZS UMCS będzie mniejsza, niż cena za bilet do kina – mówił na konferencji prasowej Arkadiusz Pelczar, prezes TBV Startu Lublin.

– Nasza współpraca nie będzie opierać się wyłącznie na tym zamyśle. Chcemy organizować szereg innych akcji. Jedna z nich zakłada organizację meczu z udziałem zawodników wszystkich klubów. Chcielibyśmy dochód z takiego spotkania przeznaczyć na charytatywny cel – dodał.