Strefa fitness w czasie meczów Effectora
Fitness Klub Symetris, który od wielu lat jest partnerem Effectora Kielce, klubu występującego w PlusLidze, będzie edukował kibiców.

W czasie meczów rozgrywanych w Hali Legionów w Kielcach, na parkiecie boiska, obok bawialni dla dzieci, stanie strefa fitness. A w niej trenerzy będą pokazywać wszystkim chętnym jak ćwiczyć, kiedy i gdzie, żeby osiągnąć rezultaty na których im najbardziej zależy.
W Strefie Fitness ustawiony zostanie sprzęt i urządzenia do ćwiczeń, a instruktorzy pokażą jak się nimi posługiwać. Doradzą jak dobrać odpowiednie ćwiczenia i na co zwrócić uwagę podczas ich wykonywania. Instruktorzy Symetrisu pomogą również połączyć ćwiczenia z właściwą dietą i zmianą nawyków żywieniowych.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
NBA kontynuuje ekspansję w Abu Zabi: preseason, akademia i długoterminowa współpraca
NBA i Department of Culture and Tourism – Abu Dhabi (DCT Abu Dhabi) ogłosiły przedłużenie swojej współpracy, która obejmuje coroczne preseason NBA Global Games, programy marketingowe oraz rozwój akademii koszykarskiej w emiracie.