Zimoch opuścił Polskie Radio
Tomasz Zimoch poinformował na swoich kontach w mediach społecznościowych, iż rozwiązał umowę z Polskim Radiem z winy pracodawcy.

Jest to konsekwencja wypowiedzi radiowca z wywiadu w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Według Komisji Etyki Polskiego Radia dziennikarz naruszył zasady etyczne, wykazał brak lojalności wobec pracodawcy i naruszył jego dobre imię.
Przypomnijmy, iż Zimoch został bezterminowo zawieszony w obowiązkach pracowniczych, a zarząd Polskiego Radia usunął jego nazwisko z listy dziennikarzy mających relacjonować UEFA Euro 2016 i Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro.
Co ciekawe, Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy Polskiego Radia dodał, iż żaden dokument od Zimocha jeszcze nie wpłynął.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
NikeSKIMS i Lisa z BLACKPINK: moda, sport i popkultura łączą siły
NikeSKIMS Spring 2026 to jedna z najbardziej intrygujących odsłon współpracy między Nike a marką SKIMS, firmą współzałożoną przez Kim Kardashian, w której centralną rolę odgrywa Lisa z BLACKPINK jako twarz kampanii. Kolekcja, inspirowana baletem i zaprojektowana jako wszechstronny „system ubioru”, łączy estetykę sportową z modą lifestyle’ową.